Turnaje se pořádájí každý rok od roku 2016 a mezi školáky mají veliký úspěch.

Po roční odmlce bylo možné uspořádat další ročník turnaje.

Průběžné výsledky je možné sledovat v online výsledkové listině.

Finále turnaje se plánuje na květen 2022.

4. ročník 2019/2020

Čtvrtý ročník turnaje byl rozehrán základní částí, ale díky covidové situaci v roce 2020 nebylo možné jej dohrát, ani uskutečnit finále. Základní části se zúčastnilo 410 hráčů.

3. ročník 2018/2019

Třetí ročník turnaje se uskutečnil na minigolfovém hřišti Minigolf Kotva.

I přes přesun do jiné části Prahy zachovaly věrnost turnaji školy z Prahy 13. V základní části se zúčastnilo 292 hráčů.

Vítězkou v kategorii děvčat 1. stupně se stala Šarlota Dedková (47 úderů), v chlapcích na 1. stupni vyhrál Aleš Antoň (50 úderů). Na 2. stupni v děvčatech vyhrála Evelína Šindlerová (49 úderů), v chlapcích pak Lukáš Hladík (44 úderů)

V družstvech na 1. stupni zvítězila v děvčatech i chlapcích 5. A ze ZŠ Trávníčkova. Děvčata zahrála celkem 143 úderů,  chlapci 167 úderů.

Na 2. stupni v družstvech děvčat vyhrála 9. A ZŠ Trávníčkova (151 úderů), v chlapcích 9. B ZŠ Trávníčkova (148 úderů).

2. ročník 2017/2018

Nejlepšími hráči ve finálovém kole v jednotlivcích II. stupeň byli Julie Frantová ze 4.D ZŠ Fingerova s 50 údery a Dominik Novotný ze 7.A ZŠ Mezi Školami s 38 údery. Nejlepší v družstvech soutěžící 7.B ZŠ Mládí - Kamila Vincourová, Julie Frantová a Martina Iva Šoltová se 155 údery. Mezi chlapci pak soutěžící z 8.B ZŠ Mládí - Jakukb Škaroupka, Štěpán Tureček a Marek Homola se 150 údery.

Nejlepšími v jednotlivcích I. stupeň byli Claudie Aldrovandi ze 7.B ZŠ Mládí se 48 údery a Nicolas Maciej Czakon ze 4.A ZŠ Janského také s 50 údery. Nejlepší v družstvech soutěžící 4.D ZŠ Fingerova - Claudie Aldrovani, Viktorie Berounská a Kateřina Barvíková se 154 údery. Mezi chlapci pak soutěžící z 5.A ZŠ Mládí - Jakub Tureček, Martin Šimša a Lukáš Kopecký s 152 údery.

Základního kola 2. ročníku turnaje se zúčastnilo 1 560 žáků prvních i druhých stupňů deseti základních škol v Praze 13! Během 18 týdnů poměřili své minigolfové schopnosti a nejlepších 100 z nich se zúčastnilo finálového kola, které se uskutečnilo 1. 3. 2018 na Minigolfu Butovice.

1. ročník 2016/2017

1. ročníku turnaje se zúčastnilo 1 770 hráčů. Po skončení turnaje jsme požádali o zápis do Guinessovy knihy rekordů.

O základní části turnaje i o jeho finále informoval jeden z nejnavštěvovanějších zpravodajských webů, Blesk.cz.

1. ročník probíhal od října 2016 do února 2017 a byl určen pro žáky základních škol na Praze 13.

Podívejte se na výsledky základní části turnaje a na výsledky finále.

Fotky z turnaje můžete vidět na Facebookových stránkách Minigolfu Butovice.

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky